Карта боевых действий на Украине сегодня 11.07.2015

12:00 -- 01.01.2018
Для увеличения кликните на картинку

Инфографика. Карта АТО по состоянию на 11 июля 12:00

На Луганському напрямку єдиною точкою напруження вчора було с. Кримське Новоайдарського району. Протягом дня противник здійснив три збройні провокації із застосування стрілецької зброї, гранатометів та мінометів, почергово атакуючи з південного, південно-східного та східного напрямків.

За даними, які оприлюднив сьогодні на щоденному брифінгу в УКМЦ речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник  Андрій Лисенко, на Донецькому напрямку дещо загострилася ситуації в районі Світлодарської агломерації. Зокрема, вчора вдень бойовики провели потужний обстріл житлових кварталів цього міста енергетиків. Вогонь вівся зі 152-мм гармат з боку окупованого Вуглегірська, відстань до якого – понад 10 км. Ряд перестрілок між силами АТО та ворогом відбулися і в районі крайніх сіл біля лінії фронту – Луганському та Лозовому. В районі Горлівки збройних інцидентів не зафіксовано.

Натомість збройні провокації бойовиків не припиняються вздовж стратегічної залізниці Костянтинівка – Ясинувата, основна частина якої контролюється силами АТО.

Зокрема, такі інциденти зафіксовані на широкій ділянці від Новгородського (станція Фенольна), до Верхоньоторецького (станція Скотувата). У цьому районі противник зосередив і активно використовує, як живу силу зі стрілецькою зброєю, так і міномети та ствольну артилерію. Бої в районі Донецького аеропорту тривають у цілодобовому режимі. Натомість на виїздах з Донецька в районі автодоріг на Запоріжжя та Маріуполь збройних провокацій противника не зафіксовано.

На Маріупольському напрямку обстановка також залишається напруженою – противник провів обстріл наших позицій на широкій ділянці фронту довжиною близько 40 км – від Богданівки до Широкиного. Зокрема, неодноразово і у різних місцях було зафіксованого застосування 122-мм та 152-мм артилерії. Також по наших позицій відпрацювали ворожі танки та снайпери. За даними розвідки, противник підтягнув важке озброєння зовсім близько до лінії зіткнення (всупереч Мінським домовленостям) і його застосуваня трапляється достатньо часто.

За інформацією Державної прикордонної служби, вчора в зоні АТО було зафіксовано  4 польоти ворожих безпілотників.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих українських військовослужбовців немає, 5 – було поранено. Ці втрати сили АТО понесли на Луганському та Донецькому напрямках – йдеться про ділянку від Бахмутської траси до Авдіївки.

Популярное на сайте

Академия здоровья

Мы не болеем и обучаем этому других.

Популярное сейчас

Наверх
Карта боевых действий в Украине сегодня 11.07.2015