Карта боевых действий на Украине сегодня 05.07.2014

12:00 -- 01.01.2018
Для увеличения кликните на картинку

Инфографика. Карта АТО по состоянию на 05 июля 12:00

Ситуация на востоке страны по состоянию на 05 июля 2014 по данным СНБО Украины. Новости АТО меняются часто, эта страница создана для удобства тем, кто следит за последними новостями в зоне АТО

Під час звільнення від терористів населеного пункту Миколаївка, підрозділи Збройних Сил України та Національної гвардії провели успішну операцію та звільнили 150 жінок та дітей, які 2 доби перебували у підвалах місцевого Будинку культури. Терористи планували використати їх у якості «живого щита».

Звільненим заручникам надано необхідну допомогу та забезпечено можливість пройти курс лікування та оздоровлення.

В ході цієї операції взято у полон понад 50 терористів та чималий арсенал різноманітної зброї.

В районі заводу в Миколаївці окрім затриманих терористів, вилучено 1 тонну тротилу, снаряди, танкові постріли, 50 кг амоніту, 2 мішки селітри та 2 легкових автомобілі з документами обліку та символікою Російської Федерації, велику кількість інших боєприпасів до стрілецької зброї.

Передова група українських десантників пробилась до Артемівська. Вона розблокувала базу озброєння, якою користувалися бандитські угрупування, та взяла її під свій контроль.

О другій половині дня 4 липня було знищено склад боєприпасів терористів в районі селища Черняхівка. Також знищено бази терористів в районі Семенівки та Черняхівки. Вогневим нальотом знищено колону терористів з мінометним розрахунком, 2 блокпости та 2 позиції снайперів з коректувальниками вогню. Також артилерією АТО нанесено вогневий удар по скупченню терористів між Краматорськом та населеним пунктом Іллічівка. Кількість загиблих бойовиків встановлюється.

О 22:50 українськими військовими було виявлено змішану колону терористів, що направлялась до Краматорська. В результаті нанесення вогневого ураження зведеною артилерійською групою, колона бойовиків частково знищена та розсіяна.

Своєю чергою терористи продовжують чинити опір та атакувати сили АТО. Так, приблизно опівночі здійснено мінометний обстріл позицій українських військових на горі Карачун, після чого терористами було розпочато штурм нашого блокпосту. В ході цього запеклого бою українським захисникам вдалося підбити 1 танк та 3 броньовані машини піхоти терористів та захопити в полон 3-х жінок-снайперів. На жаль, в ході бою загинув 1 український військовослужбовець та 4 отримали поранення.

Майже одночасно терористи з далекої відстані, використовуючи установку «Град» обстріляли аеродром у Луганську. Втрат з нашого боку немає.

Возможно вам будет интересна другая карта Украины: топографическая, политическая, георрафическая и т.д.

Популярное на сайте

Как прожить 120 лет здоровым и красивым

Как прожить 120 лет здоровым и красивым

Книга Дмитрия Лео благодаря которой тысячи людей обрели здоровье. Издание II (2019)

Академия здоровья

Мы не болеем и обучаем этому других.

Популярное сейчас

Наверх
Карта боевых действий в Украине сегодня 05.07.2014