Карта боевых действий на Украине сегодня 18.08.2014

12:00 -- 01.01.2018
SHARE
f
B
t
G+
Для увеличения кликните на картинку

Инфографика. Карта АТО по состоянию на 18 августа 12:00

Ситуация на востоке страны по состоянию на 18 августа 2014 по данным СНБО Украины. Новости АТО меняются часто, эта страница создана для удобства тем, кто следит за последними новостями в зоне АТО

Сили АТО продовжують операцію з блокування терористів в районах Луганська, Донецька та Горлівки. Проводяться активні бойові дії неподалік населених пунктів Станиця-Луганська, Ясинувата, Жданівка, Нижня Кринка. Українські силовики також продовжують блокувати Іловайськ. Закінчено оперативне відпрацювання населених пунктів Мала Іванівка та Андріанівка. Завершується ізоляція Алчевська.

Українські військові зосереджують зусилля на утриманні висоти неподалік кургану Савур-Могила, де протягом доби успішно відбито контратаки бойовиків.

В умовах активних бойових дій саперами ЗС України за останній тиждень знешкоджено понад 20 тисяч мін, снарядів та гранат. Через те, що бойовики використовують міни новітнього зразка, військові інженери знешкоджують їх методом підриву.

Українські спецслужби перехопили телефонну розмову між бойовиками донецького терористичного угрупування, які свідчать про те, що обстріл мирного населеного пункту Степове здійснили саме російські найманці. У розмові наводяться докази того,  що відповідальність за цей обстріл через російські ЗМІ терористи намагались перекласти на сили АТО.

Возможно вам будет интересна другая карта Украины: топографическая, политическая, георрафическая и т.д.

Понравилось? Поделитесь с друзьями!

Facebook
B
t
G+

Вы хотите перемен?

Приглашаем посетить конференцию Центра «Благословение Отца» и получить от Господа исцеление от болезней, освобождение от демонов, духовный или финансовый прорыв.

Популярное на сайте

Популярное сейчас

Наверх
Карта боевых действий в Украине сегодня 18.08.2014