Информер / Новости / Новости - Анонсы

Столичний пасхальний фестиваль «ТВОЯ ПАСХА fest»

09:05 -- 28.03.2018
SHARE
f
B
t
G+

У неділю, 8 квітня, о 16:00 у Києві на Михайлівський пл. за підтримки Мін. Культури України та КМДА  відбудеться  відкриття Фестивалю “ТВОЯ ПАСХА-FEST”!  Опубликовано на веб-портале imbf.org

Пасхальний фестиваль “ТВОЯ ПАСХА fest” - це благодійна ініціатива громадського руху “ЖИВИ” в партнерстві з громадськими організаціями та волонтерами за підтримки КМДА.

Наша мета — подарувати українським сім'ям почуття світлого свята, прекрасного відпочинку та об'єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності.

В ПРОГРАМІ:

  • Концертна програма “Великоднє сяйво!” за участю народних та заслужених артистів України, колективів та дитячих ансамблів
  • Флешмоб «Зустрічаймо Царя!”
  • Театралізоване дійство
  • Великодній молебен за участю католицьких, православних та протестантських священників
  • Благодійний великодній ярмарок
  • Великодні фотозони та інсталляції
  • Інтерактивна програма для дітей та сімей


Організатори та партнери:
МГО "ЖИВИ", Альянс "Україна за сім'ю", Асоціація "Поклик", Асоціація "Емануїл", МБФ "Життя з надлишком", Театр юного актора.

МГО “ЖИВИ” - громадська організація, заснована в 2012 році. Ініціює та проводить числені культурні, соціальні, благодійні, молодіжні проекти, залучаючи тисячі українців до активної громадянської позиції, сімейних та християнських цінностей, благодійності та патріотизму в партнерстві з благодійними фондами, громадськими організаціями, лідерами суспільної думки та за підтримки Міністерства культури та КМДА.

Проекти МГО “ЖИВИ” - щорічні фестивалі “ЖИВИ FEST”, Столичний Різдвяний Фестиваль, також Різдвяний тур для дітей-сиріт “В очікуванні Дива”, молодіжний рух “Володар долі”, благодійний проект “Диво життя” в хоспісах та охматдиті тощо.

Контактна особа — Новачук Оксана 050 42 02 97

Понравилось? Поделитесь с друзьями!

Facebook
B
t
G+

Вы хотите перемен?

Приглашаем посетить конференцию Центра «Благословение Отца» и получить от Господа исцеление от болезней, освобождение от демонов, духовный или финансовый прорыв.

Популярное на сайте

Популярное сейчас

Наверх